Супервайзор склад - търговски обект (до метростанция)- София

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

За предстоящо откриване на търговски обект на наш партньор - международна компания, лидер в онлайн търговията, търсим да назначим служители на позиция:

Супервайзор склад

Отговорности:

• Организира и координира дейността на складовите служители;
• Изготвя работните графици на служителите в екипа;
• Осигурява обучение на работното място за нопостъпилите служители;
• Проследява и проверява дейността на ръководените от него служители, така че клиентите да получат оптимално обслужване;
• Отговаря за постигането на зададените качествени и количествени цели;
• Прилага вътрешнофирмените политики на компанията и следва установените процедури.

Компанията предлага:

• Трудов договор - пълно осигуряване;
• Допълнителен ежемесечен паричен бонус към основното възнаграждение;
• Много удобна локация - на 10 метра от Метростанция Витоша;
• Отличен социален пакет - Ваучери за храна, ДЗО, Карта за спорт и др.;
• Дългосрочност в трудовите отношения;
• Работа на 8 часов работен ден;
• Отстъпки при пазаруване в обектите на компанията.

Изисквания:

• Предходен опит като тийм лидер или отговорник на екип в сферата на логистиката;
• Английски език - минимум ниво B1;
• Техническа грамотност и познания за характеристиките на различни уреди - черна техника;
• Свободна работа с MS Office;
• Отлични организационни умения;
• Отлични комуникационни умения и работа в екип.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

15.09.2021

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК