Охрана/служител

Описание

Описание и изисквания:

Във връзка с разширяването на своята дейност Park&Fly търси за своя екип двама нови служители:

Описание на позицията:

Работа с клиенти:

Посрещане и изпращане на клиенти, съдейства им при влизане, плащане и маневриране. Извозване на клиентите от и до летището. Презентиране услугите на компанията.

Осъществява пропускателния режим и контролира влизането и излизането в обект.

Следи за недопускане на кражби, злоупотреби и разхищения и при констатиране на такива случаи уведомява ръководството.

Следи за поддържане в изправност и правилното използване на техническите устройства, монтирани за охраната на обекта, и при повреди уведомява съответните длъжностни лица.

Поддържа добър външен вид на обекта.

Изисквания към служителите:

Мъж или жена с опит при работа с клиенти.

Професионален опит над 1 година трудов стаж

Активен шофьор с активна шофьорска книжка

Компанията предлага:

Добри условия на труд

Прилично възнаграждение(трудов договор, пълни осигуровки)
Бонуси

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Дата:

31.01.2023

Организация:

София Парк Солюшъс ЕООД

Повече информация за София Парк Солюшъс ЕООД може да получите ТУК