Спедитор

"Акт Лоджистик” АД е водеща компания в сферата на спедицията и логистиката. Чрез офисите и складовите ни бази в София, Варна, Русе и Румъния, успяваме да отговорим на нуждите и изискванията на нашите клиенти в цялата страна и извън нея.

Във връзка с разширяване на дейността на компанията, търсим да назначим Спедитор в с. Казичене.

Основни задължения:
- Организиране и проследяване транспорт на пратки от и за Европа и трети страни;
- Осъществяване и поддържане на контакти с доставчици на транспортни услуги;
- Търсене на подходящи решения за наемане на транспорт;
- Сключване на договори за транспорт;
- Други задължения, свързани със заеманата длъжност.

Изисквания към кандидата:
- ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН опит в областта на сухопътния транспорт – минимум 1 година;
- владеене на английски език;
- владеенето на турски,френски,немски или италиански език се счита за предимство;
- много добри компютърни умения;
- много добри организационни умения;
- отлични комуникативни умения;
- инициативност и поемане на отговорност;
- възможност за дефиниране нуждите на клиента и предлагане на адекватно решение.

Ние предлагаме:
- работа в млад и динамичен екип;
- въвеждащо обучение;
- добро възнаграждение;
- социални придобивки;
- организиран служебен транспорт тръгващ от метростанция Интер Експо център

Ако нашата обява представлява интерес за Вас, моля изпратете Ваша автобиография.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

с.Казичене, ул. Трети Март №1

Дата:

12.03.2018

Организация:

Акт Лоджистик

Детайли за организацията:

Повече информация за Акт Лоджистик може да получите ТУК