Водач на ричтрак (високоповдигач) в склад

"Акт Лоджистик” АД е водеща компания в сферата на спедицията и логистиката. Чрез офисите и складовите си бази в София, Варна и Русе фирмата успява да отговори на нуждите и изискванията на своите клиенти в цялата страна и извън нея. Във връзка с разширяване на дейността на компанията, търсим да назначим Водач на ричтрак (високоповдигач) за склада ни Казичене.

1. Основни задължения:

• Управлява високоповдигача по безопасен начин, без риск за здравето на служителите или от увреждане на стоката;
• Извършва товаро-разтоварни дейности от стелажната система;
• Окомплектова стоки по заявки;
• Следи за състоянието, целостта и годността на стоката;
• Поддържане на чистотата в склада;
• Спазва стриктно правилата за здраве и безопасност;
• Други дейности, свързани със заеманата длъжност.

2. Изисквания към кандидата:

• Завършено средно образование;
• Свидетелство за управление на високоповдигач със странично изнасяне;
• Опит като водач на високоповдигач се счита за предимстов;
• Умение за работа в екип;
• Организираност и експедитивност;;
• Комуникативни умения.

3. Ние предлагаме:
• Трудов договор;
• Социален пакет;
• Възможност за развитие;
• Oрганизиран служебен транспорт с маршрут Цариградко шосе, Дружба първа и втора част, Казичене

Ако нашата обява представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, представени от Вас, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и гарантираме конфиденциалност на Вашата кандидатура.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Транспорт и логистика
Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Адрес:

с.Казичене, ул. Трети Март №1

Дата:

12.03.2018

Организация:

Акт Лоджистик

Детайли за организацията:

Повече информация за Акт Лоджистик може да получите ТУК