Организатор автомобилен транспорт

Ако в сферата на Вашите професионални интереси и опит, превес взима автомобилният транспорт, отличавате се с чудесни ръководни умения, оперативност и комуникативност, това ознаава, че обявата ни много ще Ви заинтригува!

Ние от професионална агенция за подбор на кадри Jobs Partner съзнаваме, че професионалният избор на всеки един човек предопределя кариерната му реализация и че стои в основата на професионалната и личностната му удовлетвореност. Ние можем да Ви подкрепим и да Ви дадем тласък, като Ви срещнем с хората, които ще Ви позволят да приложите практическите си уменията и да реализирате професионално своята цялост.

Нашият клиент е водеща мултинационална компания в областта на междунароните премествания, осъществявани с 6 бр. соло автомобила 7.5 т. и 2 буса в рамките на ЕС.

Работата е динамична и определено не е скучна, имайки предвид основните Ви задължения:

• Организирате и контролирате извършването на единични и групажни транспорти в рамките на ЕС, съгласно нормативната уредба, касаеща международния превоз на товари;
• Представлявате фирмата при осъществяване на взаимоотношенията с международни и български партньори и контрагенти, в т.ч. доставчици на автомобили, услуги, материали и консумативи, застрахователни компании, институции, български и чуждестранни клиенти;
• Осигурявате техническата изправност и годност на автопарка за извършване на международни и вътрешни превози;
• Контролирате правилната експлоатация на автопарка и упражнявате пряк контрол при изразходването на средства във връзка с автотранспорта;
• Контролирате трудовата и технологична дисциплина в отдела;
• Съдействате за повишаване на квалификацията на работниците и подобрявате дейността в отдела;
• Изготвяте необходимите отчети, справки и друга информация за дейността на отдела, в съответствие с действащата информационна и отчетна система на дружеството.

Вие сте търсеният професионалист, ако отговаряте на следните изисквания:

• Притежавате висше техническо образование или средно специално техническо;
• Имате минимум 3 год. трудов стаж по специалността;
• Компютърно грамотен сте;
• Владеете английски език;
• Притежавате свидетелство за правоуправление на МПС.

Предимство Ви носят:

• Владеенето на още един западен език;
• Предишен опит и препоръки;
• Познаване на нормативната уредба;
• Технически познания и опит по отношение устртойство на МПС, ДВГ и.т.н.

Това, което може да Ви предостави нашият клиент:

• Професионален и интелигентен колектив;
• Първоначално и периодично обучение;
• Високо ниво на професионално и технологично оборудване;
• Нов, професионално поддържан автопарк;
• Възможност за по-нататъшна кариера в мениджмънта на компанията, както и работа в задграничните им офиси.

Одобрените по документи кандидати, ще бъдат поканени да се запознаем и поговорим за желанието и възможностите за кариерна реализация.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Работата на Jobs Partner по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2250/ 06.04.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2200 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Овча купел, ул. Жимбилица 1

Дата:

08.05.2018

Организация:

Jobs Partner
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Jobs Partner може да получите ТУК