Аниматор

AСТРЕЯ е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За един от нашите клиенти – водеща компания за анимационни услуги, търсим да назначим Аниматор с артистични и певчески умения.

Задължения и отговорности:
* водене на спортна анимация през деня - 10:00 – 12.30ч и от 15.00-17.30ч;
* участие в предварително заучени вокални продукции с леки танцови хореографии на сцена в хотел – от 20:00 до 21:00ч.

Изисквания към кандидатите:
* владеене на английски и руски език на средно ниво;
* желание за сезонна работа - 01.05.2018 - 30.10.2018;
* желание за работа в сферата на анимацията в млад, интернационален екип;
* вокални добри качества;
* артистичност;
* желание за пътуване.

Клиентът ни предлага:
* настаняване в хотела на работа или в близост до него /самостоятелно/;
* изхранване за времето на престоя;
* предоставяне на достатъчен набор от униформи – безвъзмездно;
* едномесечно обучение от края на март с вокални педагози / шоу и хореографии/ и по концепт за анимация, което е напълно платено покрито от работодателя - настаняване, транспорт и храна;
* допълнителни здравно осигуряване;
* поемане на разходите за транспорт от и до и обучението.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DR_DP_A).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Кандидатите не дължат такса за извършените услуги!
Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. (Astrea MT Ltd. – reg. No. 1578, exp. 10.04.2018 from MLSP).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции

Населено място:

Гр. Варна

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

16.03.2018

Организация:

Астреа МТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Астреа МТ ЕООД може да получите ТУК