Домашни помощници

Описание

Набираме домашни помощници – жени и мъже за Великобритания.

Задължения: подпомагане на клиентите в ежедневните им дейности, леки домашни задължения, почистване, даване на лекарства, приготвяне на храна.
Изисквания: валиден DBS check, владеене на английски език на ниво B1. Ако кандидатът няма DBS check, на място се изважда такъв.
Шофьорска книжка не е задължителна, приемат се мъже и жени, може и без опит.

Заплащане: £9 на час.

При интерес от ваша страна, моля изпратете вашето CV на английски език на ant@blu-global.com и аз ще се свържа с вас директно.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2600 до 2600 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. Велико Търново

Дата:

26.03.2018

Организация:

Blu Global UK

Детайли за организацията:

Повече информация за Blu Global UK може да получите ТУК