ШОФЬОР - ДОСТАВЧИК НА ХЛАДИЛЕН КАМИОН

Ние сме HR Агенция Корект-Консулт България и повече от 17 години съдействаме на хората да намират правилната работа и съдействаме на бизнеса да намира правилните хора. За наш клиент търсим да назначим ШОФЬОР - ДОСТАВЧИК НА ХЛАДИЛЕН КАМИОН.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Транспортиране на стоки;
• Товаро-разтоварителна дейност;
• Материална отговорност за стока, пари и документи;
• Поддържане на хигиена и чистота в превозното средство;
• Следи за техническото състояние на автомобила;

НАШИЯТ ИДЕАЛЕН КАНДИДАТ СТЕ ВИЕ, АКО ИМАТЕ:
• Шофьорска книжка категория C;
• Завършено средно образование;
• Възможност за командировки в страната ;
• Необходими са следните валидни свидетелства и квалификации – професионална компетентност, здравна книжка и удостоверение за психологическа годност;
• Желание за дългосрочен ангажимент;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
• Работно време от Понеделник до Петък – от 06:30 ч. до 15:30 ч.;
• Нетна работна заплата – 1000 лв.;
• Трудов договор;
• Бонуси за Великден и Коледа;

Ако проявявате интерес към позицията, изпратете ни актуална автобиография със снимка.
Всички кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю. Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
Корект - Консулт България ЕООД / лиценз № 2191 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1000 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул.Дойран 19, ет.3, офис 6

Дата:

27.03.2018

Организация:

Корект-Консулт България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Корект-Консулт България ООД може да получите ТУК