Складов работник

За наш доверен клиент, търсим експедитивни и организирани кандидати за позицията:

СКЛАДОВ РАБОТНИК

Основни задължения и отговорности:

- разтоварва, проверява пристигналата стока и я подрежда по сектори в склада;

- подготвя постъпващите в склада заявки като внимателно следи и спазва количеството и вида на описаните в складовите разписки стоки;

- адресира и обозначава готови заявки;

- спазва установените от фирмата правила за организация и подредба на стоката.

Изисквания:

- предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;

- способност за организиране на задачите по важност.

Фирмата предлага:

- СО, трудов договор на пълен работен ден;

- Работно време от понеделник до петък от 7:30 до 18:30 ч.;

- Твърдо месечно възнаграждение - 800 лв. нето, стартово.

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашето CV с актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на "Преференция" по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2318/14.07.2017г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 800 до 800 лева на месец

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. "Дебър" 58, ет.4, оф.21

Дата:

27.03.2018

Организация:

"Преференция" ЕООД

Повече информация за "Преференция" ЕООД може да получите ТУК