ШОФЬОР – МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ

Нашият клиент e компания, работеща в областта на предоставяне на международни транспортни услуги - прави курсове България - Европа. Във връзка с разширяване на дейността и увеличаване на автопарка си, компанията се нуждае от:

Ref.№ RD 1121

Изисквания

Задължителен опит и стаж в международния транспорт – 5 години
Активна шофьорска книжка – категории С + Е
Задължително притежаване на свидетелство за Професионална Компетентност, ADR - предимство
Свидетелство за психологическа годност
Свидетелство за съдимост
Дигитална карта за тахограф
Задължително представяне на препоръки от предни работодатели

Отговорности

Спазване на фирмените правила и норми на работа
Отлична поддръжка и стопанисване на повереното Ви МПС
Регулярна отчетност към Управителя на фирмата
Отговорност,коректност и дългосрочни намерения към фирмата

Компанията предлага

Навременно и коректно заплащане
Ежемесечна бонусна система, обвързана с изминатите километри
Трудов договор и осигуровки
Управление на транспортни композиции ЕURO 5, оборудвани с GPS система
Работен процес със срокове доставка

Ако написаното съвпада с Вашите професионални интереси и смятате, че е отговаряте на посочените изисквания, изпратете кандидатурата си и актуална снимка до 25 Април 2018г.
Повече информация можете да получите на телефон: 0899 19 38 71
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю!
Лиценз № 1911/ 08.2015г

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, жк."Люлин-7", бл.716,вх.А, ап.22

Дата:

28.03.2018

Организация:

"Реноватио Груп" ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за "Реноватио Груп" ЕООД може да получите ТУК