ХИГИЕНИСТ МОБИЛНА ГРУПА

Във връзка с разширяване на дейността си професионална почистваща фирма набира хигиенисти за основни почиствания в мобилна група.

Отговорности:
- професионалното почистване и поддържане на административни, офисни, жилищни, търговски и производствени сгради и прилежащите им площи.
- Работа с професионални машини и препарати за почистване

Изисквания за заемане на длъжността:
– Опитът на подобна длъжност е предимство за кандидатите
– Прецизност в извършваната дейност
– Спретнат външен вид
– Организирана, коректна и лоялна личност
– Отговорност и стриктност при изпълнението на поставените задачи
– Умения за комуникация с клиенти
– Умения за работа в екип
– Притежаването на валидна шофьорска книжка е предимство за кандидатите.

Ние предлагаме:
– Отлично трудово възнаграждение – стартова нетна заплата 1000 лв. и бонуси
– Трудов договор
– Работно облекло
– Добри условия на труд
– Работа в компания с утвърдени позиции на пазара
– Дългосрочна заетост

Моля, заявете Вашият интерес към обявената вакантна позиция с кратко CV, актуална снимка, телфон и e-mail за обратна връзка с Вас!

Телефон за контакт: 0884 61 81 05

Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго конфиденциално.
Личните Ви данни са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1300 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Шипченски проход №63 ет.7

Дата:

04.04.2018

Организация:

ЛИАНИ КОНСУЛТ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЛИАНИ КОНСУЛТ ООД може да получите ТУК