Електроинженер

В Астреа Рикрутмънт сме ангажирани да превръщаме предизвикателствата при
намиране на нова работа във вдъхновяващ път на промяна и подкрепа. С гордост
можем да кажем, че вече 16 години сме сред най-добрите в рекрутмънт сферата.
Вярваме, че можем да променим живота на хората, като им помагаме да бъдат най-
добрата версия на себе си. Участваме в развитието на много български и
международни компании, като им помагаме да намерят правилните хора и решения за
бизнеса им. Нашата мрежа от доволни кандидати и клиенти продължава да се
разраства, което остава нашата най- голяма гордост и мотивация.

За един от нашите клиенти - водеща компания в областта на хладилните и
климатичните решения за хранително-вкусовата промишленост, търси динамична и
мотивирана личност която да заеме длъжността Електроинженер.

Основни отговорности:
* Изграждане на промишлени хладилни електрически инсталации;
* Следване на плановете по време на работа и следене дали цялото оборудване и
инсталации съответстват на инструкциите;
* Планиране на процеса по начин, който гарантира спазването на крайните срокове;
* Работа в тясно сътрудничество с екип от 5 души.

Изисквания:
* 5 години опит в областта и познаване на силовата електротехника;
* Основни познания по английски език (ниво B1 или по-високо);
* Задължително техническо образование и шофьорската книжка;
* Познаването на Autocad е предимство;
* Екипно ориентиран и способен да общува и работи добре с другите;
* На разположение за командировки с продължителност между 7 и 10 дни.

Наш клиент предлага:
* Работно време 09-18h и атрактивно заплащане;
* Допълнително заплащане за извънредни часове;
* Възможност за работа по различни проекти и запознаване с най-новите технологии.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ
кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да
посочите референтния номер на обявата NV_ELENG).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Данните на кандидатите
са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД. („АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД –
Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

20.05.2024

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК