СЕРВИЗЕН СПЕЦИАЛИСТ ЗЕМЕКОПНА И ТОВАРАЧНА ТЕХНИКА

ЕВРОМАРКЕТ е най-голямата търговско - инженерингова компания за индустриално оборудване и строителна техника в България.

Евромаркет Кънстракшън е основен представител за България на световни технологични лидери като:
- Komatsu - багери, челни товарачи, булдозери, дъмпери;
- Manitou - телескопични товарачи и мобилни платформи;
- Hidromek - комбинирани багер-товарачи и мини багер-товарачи;
- Gehl - мини челни товарачи;
- Vermeer - безизкопни технологии, каналокопатели;
- Ammann - валяци, трамбовки и виброплочи.

Основни задължения на Сервизния специалист:

- Извършва диагностика, сервиз и ремонт на земекопна и товарачна техника (верижни и колесни багери, челни товарачи, друга специализирана техника);
- Инструктира и обучава клиентите при пуск на нови машини;
- Попълва сервизен протокол за извършения ремонт.

Изисквания:

- Висше техническо или средно професионално техническо образование;
- Познания в областта на електротехниката, хидравликата, пневматиката, ДВГ, КИП и автоматика;
- Опит като механик на строителна техника или селскостопанска техник, или като автомеханик е предимство;
- Шофьорска книжка кат.В;
- Владеенето на английски език е предимство.

Търсим дългосрочно мотивирани кандидати.

Компанията предлага:

- Работа в голяма, стабилна и утвърдена компания;
- Възможност за професионално развитие, обучения и повишаване на квалификацията;
- Работа в екип от професионалисти, в приятелска работна среда;
- Много добро възнаграждение;
- Работно време от понеделник до петък, осемчасов работен ден.

За да кандидатствате, моля изпратете автобиография и актуална снимка

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Инженери

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

29.10.2019

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК