Мениджър проекти

„АТЕ Консулт” EООД, обява позиция за длъжността мениджър проекти

Задълженията свързани с длъжността са:

Изпълнява поръчки по сключени договори с клиенти, свързани с разработване и/или управление на проектни по някоя от следните оперативни програми:
- ОП „Развитие на човешките ресурси“ 2014-2020
- ОП „Иновации и конкурентоспособност“ 2014-2020
- Програма за развитие на селските райони 2014-2020
- Еразъм
- Хоризонт 2020
- Програми с директно кандидатстване в Европейската Комисия
- И други донорски програми.
- Изпълняването на поръчки включва:
- Проучване на отворени възможности за финансиране на проектни идеи на клиенти на компанията;
- Запознаване с условията за кандидатстване;
- Участие в информационни дни;
- Среща с клиенти при разработване на проект;
- Разработване на проекти и прилежаща документация (бюджет, декларации и др.);
- Подаване на проект;
- Следене на одобрени и неодобрени проекти;
- Управление на проект- след одобрение и финансиране, включващо:
1. Комуникация с управляващия орган;
2. Планиране на изпълнение на дейности;
3. Изготвяне на планове и графици за стартиране на дейностите;
4. Изпълнение на дейности;
5. Изготвяне на документация по дейности (когато е приложимо);
6. Изготвяне на документация за провеждане на избор на изпълнител (по ПМС или ЗОП);
7. Изготвянен а технически и финансови отчети по проекта.
- Познаване и отлично ориентиране в национално законодателство (закони, наредби, правилници, постановения, решения на МС);
- Познаване и ориентиране в Европейското и международно законодателство (директиви, регламенти, и др.).
- Познаване и ориентиране в ЗОП и правилника към него.
- Познаване и ориентиране в информационната система на ИСУН2020.

За успешното изпълнение на длъжността се изисква:
1.Минимум два разработени и/или управлявани проекти финансирани по оперативна програма / донорска програма;
2.Професионален опит в разработването на проекти – минимум 1 година;
3.Висше образование;
4.Отлично владеене на английски език – писмено и говоримо;
5.Компютърна грамотност, високо ниво на Word, Excel, Power Point, Internet приложения;
6.Аналитично мислене, комуникативност, креативност, умения за работа в екип;

Компанията предлага:
1.Работа с амбициозен, млад екип от специалисти;
2.Широк обхватна и предизвикателна позиция;
3.Постоянен трудов договор (възможност за работа по хонорар).

Кандидатите проявили интерес и отговарящи на изискванията е необходимо да изпратят следните документи:
1.CV с вписани в него разработени и управлявани проекти
2.Препоръки от предишни работодатели, ако кандидата притежава.

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Кандидатурите ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономика

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво,

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ж.к. Възраждане, бл. 52. вх.1

Дата:

10.04.2018

Организация:

АТЕ Консулт ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за АТЕ Консулт ЕООД може да получите ТУК