Сътрудник обслужване на клиенти с Испански език

От 2004г до сега, ние от Изи Консулт се стремим да свързваме най-добрите кандидати за работа с утвърдени работодатели.

„Най-трудно е да вземеш решение да действаш. Оттам нататък просто трябва да си упорит.“ - Амелия Ерхарт

Направи крачка напред, като развиеш своите езикови и професионални умения.

Ще привлечеш вниманието ни ако:
•Владееш испански език на отлично ниво;
•Имаш работно ниво на английски език (ще се разглежда с предимство);
•Демонстрираш позитивизъм и мотивация за работа;
•Притежаваш комуникативни и организационни умения;
•Умееш да работиш в екип.

Някои от твоите отговорности ще бъдат:
•Отговаряне на клиентски запитвания по телефон, мейл и чат;
•Анализ на възникналите проблеми и представяне на конкретно решение;
•Поддържане на клиентска база данни;
•Изграждане на устойчиви взаимоотношения с клиентите.

В замяна ще получиш:
•Конкурентно възнаграждение;
•Мотивираща бонусна система;
•Допълнително здравно осигуряване;
•Достъпна и комуникативна офис локация;
•Приятна работна среда.

Не се колебай да ни изпратиш твоето CV на английски език!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Испански език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

10.04.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК