ДИСПОНЕНТ / СПЕДИТОР (София)

Описание

ДИСПОНЕНТ / СПЕДИТОР
Станете част от групата на Кодоньото !

Кои сме ние:
Фирмена група Кодоньото представлява мрежа от над 50+ филиала, в 20 страни, с общо над 900+ души персонал, занимаваща се с международен транспорт, логистика и спедиция.
С флотилия от 1000+ ремаркета и огромния брой подизпълнители извършваме редовни товарни автомобилни превози в цяла Европа.
Офиси на Кодоньото има в Испания, Португалия, Франция, Люксембург, Италия, Австрия, Германия, Великобритания, България, Румъния, Сърбия, Словакия, Полша, Беларус, Индия, Сингапур, Дубай

Позицията:
Набираме служители за следните позиции:

в нашия офис: София

Отговорности:

- Ежедневно контактува с клиенти, доставчици и други международни фирми; използва международни програми за продажба на товари / транспорт (Timocom, Teleroute, etc.); търси и продава товари; изготвя транспортни заявки; води преговори за цени; проследява сключените вече транспортни договори- заявки и следи за тяхната навременна доставка и ефективност

- Разработва и поддържа дългосрочни търговски отношения с редовни клиенти и доверени доставчици на местно и международно ниво

Изисквания:

- Способност за работа в екип, взимане на самостоятелни решения и поемане на отговорност, предприемчивост, оперативност при разрешаване на проблемни ситуации и готовност за работа под напрежение

- Добри организационни и аналитични умения, афинитет към бизнес комуникации и делови преговори, мотивация, отговорност и отдаденост към работата

Познания на чужди езици:

- Много добро ниво на Италиански или Английски език; Френски език е предимство

- Допълнителни езици: Полски, Чешки, Словашки, Български, Румънски, Руски, Унгарски, Македонски

Какво предлагаме:

- Постоянно обучение и усъвършенстванe на работния процес
- Международна работна среда и възмоност за работно място в различни наши офиси в цяла Европа
- Ежедневна комуникация на чужди езици
- Мотивиращо възнаграждение
- Възможност за професионално развитие в стабилна, много добре развита и структурирана компания на световно ниво

Изпратете вашата автобиография и мотивационно писмо

TAGS: Транспорт, спедиция, товари, презокеански транспорт, наземен транспорт, въздушен транспорт, кординатор, диспонент, логистика, складове, диспечер, флотилия, спедитор, внос, износ, товарен автомобил, камион, влекач, ремарке, тир, работа, работодател, Италиански, Френски, Полски, Чешки, Словашки, Български, Румънски, Руски, Унгарски, Македонски

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери
Международни шофьори

Населено място:

Гр. София

Дата:

13.04.2018

Организация:

Codognotto Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Codognotto Group може да получите ТУК