Монтьор

"ЮНИОН ИВКОНИ" ООД е лидер в областта на пътническия автомобилен транспорт с 25 години професионален опит, осъществявайки ежедневни курсове до над 100 града в страната.

Какви ще бъдат Вашите задължения?
* Извършвате необходимия ремонт на автобусите и отстранявате наличните технически повреди;

В това число:
- Сглобявате, разглобявате, подменяте и възстановявате износени и повредени части на автобусите;
- Монтирате и демонтирате спирачни и кормилни системи;
- Настройвате,тествате и поддържате двигателите на превозните средства

Къде ще е работното Ви място?
*жк.Хаджи Димитър, ул.Резбарска 5а, Автобаза на Юнион-Ивкони ООД.

Какъв ще бъде графикът на работа?
*Понеделник-Петък от 8:30-17:30;

Какво би Ви припознало като успешен кандидат?
* Предишен опит като автомонтьор или сервизен техник минимум 2 години;
* Средно техническо или Висше техническо образование;
* Шофьорска книжка.

Какво можем да Ви предложем?
* Трудов договор;
* Спазване на работното време;
* Конкурентно възнаграждение.

Моля, желаещите да кандидатстват да изпратят актуална автобиография в срок до 01.05.2018г. Можете да получите информация и на място.
Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и са под специална защита по ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Профил:
Техническо образование

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. София

ж.к. АВТОГАРА СЕРДИКА АДМИНИСТРАТИВНА СГРАДА ет.2, КМ. МАРИЯ ЛУИЗА No 102

Дата:

13.04.2018

Организация:

Юнион-Ивкони ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юнион-Ивкони ЕООД може да получите ТУК