Хигиенист

Специализиран СПА център за аюрведа процедури и източни масажи, оздравителни, пречистващи и детоксикиращи програми.

Търсим да назначим: Хигиенист

Описание на длъжността Хигиенист:

• Отговаря за почистването и поддържането на чистота на работните и санитарните помещения, общи части в помещението и на прилежащия терен към него.
• Приема и зарежда с необходимите принадлежности работните помещения;
• Следи за течове и други повреди в помещенията и информира за възникнали такива;
• Изпълнява поставените задачи за деня;
• При необходимост изпълнява и други задачи, поставени ѝ от прекия ръководител, подпомагащи ефективната работа.

Лични умения:

• Усет към чистота и хигиената, организирана и сръчна личност;
• Изграждане и поддържане на позитивни взаимоотношения с колеги;
• Коректно, точно и сериозно отношение към работата и отговорностите, които поема;
• Да се приспособява към работната обстановка, да се адаптира спрямо колеги и клиенти и да реагира позитивно в стресови или неясни ситуации;
• Да управлява ефикасно времето си, да не закъснява и да спазва работния график;
• Умение да пази конфиденциална информация за клиентите и дейностите на фирмата;
• Приветлива външност, лъчезарни, енергични и усмихнати;
• Инициативност;
• Писмен и говорим литературен български език;
• Готовност за работа на смени;
• Опит на подобна позиция е предимство;
• Диплома за завършено средно образование.

Предложението ни към Вас:

• Целогодишен договор;
• Трудов договор, основна заплата, ДМС;
• Платен годишен отпуск според трудовото законодателството на РБ;
• Работа по предварително изготвен график;
• Работно облекло.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Изпратените от Вас документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Контакти:

+359 8999 53 065

Мариана Николова

София

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Шипка 15

Дата:

16.04.2018

Организация:

Интерпартнер ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Интерпартнер ЕООД може да получите ТУК