Багерист на комбиниран багер 10т

Описание

Изисквания:
- Средно образование и валидно свидетелство за управление – КтМ
- Опит като багерист на комбиниран багер минимум 2 години
- Квалификация с машини от този клас
- Поддръжка на машината
- Предимство е притежаване и на категория С
Основни задължения:
- Управлява хидравличен комбиниран багер за направа на канали, основи на съоражения, планировка, направа на изкопи и насипи
- Извършва всички видове изкопни насипни работи с различни оборудвания на загребващото устройство
- Извършва ежедневно обслужване на машината и я поддържа в изправно състояние
- Извършва монтажа и демонтажа на различното оборудване
Предлагаме:
- Добро заплащане
- Осигуровки
- Работа с нова и поддържана техника
- Възможност за започване на работа веднага

При проявен интерес, моля изпращайте подробна автобиография. Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
тел. 0892203869

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

с. ХРАБРИНО, Втора вилна зона 6

Дата:

18.04.2018

Организация:

Ви Проект Инвест ЕООД

Повече информация за Ви Проект Инвест ЕООД може да получите ТУК