Сервитьори

Във връзка с разширяването на екипа, на наш доверен клиент, търсим кандидати с желание и умение за работа за позицията:

СЕРВИТЬОР

Отговорности:

- Посреща и изпраща гостите на заведението;
- Отлично познава менюто и активно, и любезно съдейства на клиентите при избора им;
- Поддържа високо ниво на хигиена на работното си място /полира приборите, сервира, отсервира и привежда масите в ред/;
- Отговаря за правилната експлоатация на инвентара в ресторанта;
- Поддържане на приятна и конструктивна работна атмосфера.

Основни изисквания:

- Добри търговски умения, спазване на необходимия етикет;
- Предишен опит е предимство;
- Отговорност, експедитивност и добросъвестност;
- Любезни, усмихнати и отзивчиви;
- Умения за работа в екип.

Работодателят предлага:

- Трудов договор, СО;
- Сезонна или постоянна заетост;
- Работа на смени;
- Конкурентно възнаграждение.

Ако обявата представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете ни Вашето CV с актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на "Преференция" по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2318/14.07.2017г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Обслужване на клиенти / каса

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

ул. "Дебър" 58, ет.4, оф.21

Дата:

18.04.2018

Организация:

"Преференция" ЕООД

Повече информация за "Преференция" ЕООД може да получите ТУК