Отчетник измервателни уреди

Във връзка с изпълнение на проект “Подобряване качеството на предоставяните услуги чрез разкриване на нови работни места и професиoнално обучение” в „ЧЕЗ Разпределение България“ АД, в изпълнение на административен договор № BG05M9OP001-1.003-2458, сключен между „ЧЕЗ Разпределение България“ АД и УО на ОПРЧР - Министерство на труда и социалната политика, Главна дирекция „Европейски фондове, международни програми и проекти”, по процедура BG05M9OP001-1.003 „Ново работно място 2015“ по програма „Развитие на човешките ресурси“ 2014-2020 г.

"ЧЕЗ РАЗПРЕДЕЛЕНИЕ БЪЛГАРИЯ" АД ОБЯВЯВА РАЗКРИВАНЕ НА 5 НОВИ РАБОТНИ МЕСТА НА ДЛЪЖНОСТ:

Основни задължения:
• Отчита средствата за търговско измерване на абонати и точно записва техните показания;
• Отговаря за редовното и навременно предаване на данните за обработка и фактуриране;
• Извършва визуален отчет контрол на измервателните уреди, тарифните превключватели и свързващите проводници.

Допустими кандидати:
• безработни и неактивни младежи до 29 години включително и лица над 54 годишна възраст;
• регистрация в Бюрото по труда;
• трудов опит на подобна длъжност не се изисква.

Подборът на кандидатите ще се проведе, както следва:
• Подбор по документи (CV);
• Индивидуални интервюта на работодателя с подбраните кандидати.

С избраните кандидати ще бъдат сключени трудови договори в съответствие с КТ.

Заинтересованите лица, отговарящи на условията, да изпратят актуална автобиография в срок до 20.04.2018 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Обществени услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

04.05.2018

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК