Търсим хигиенист/ка за събота и неделя - 230 лв. на месец

Търсим хигиенист/ка - за събота и неделя. Заплащането е 230 лв. на месец. Работата е в приятна обстановка с интелигентни хора. Работи се от 09:00 - 18:00 ч. в магазин в квартал Банишора.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:
• Извършва всички дейности, свързани с поддържането на реда и чистотата в помещенията;
• Извършва редовно и качествено почистване и дезинфекция на помещенията.

Изисквания към кандидата

Образование:

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ: • Изисква се честност, почтеност и прецизност; Ако се интерсувате от тази обява, моля изпратете Вашето CV. Очакваме ви!

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 230 до 230 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София "бул. Александър Стамболийски" 167

Дата:

24.05.2018

Организация:

Go Cleaning / Гоу Клийнинг

Повече информация за Go Cleaning / Гоу Клийнинг може да получите ТУК