Младши специалист ТРЗ- Варна

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

За наш клиент, водеща компания в своя сектор, търсим мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позиция:

Младши специалист ТРЗ

Изисквания:
Висше икономическо образование (Счетоводство, Финанси, друга подходяща специалност);
1 година опит на сходна позиция и желание за професионално развитие в сферата на ТРЗ;
Добри познания по трудово и осигурително законодателство ще се считат за предимство;
Много добра компютърна грамотност – MS Office, опит с продукти на Микроинвест ще се счита за предимство;
Готовност за поемане на отговорност и инициативност, внимание към детайла;
Комуникативност и умения за работа в екип.

Отговорности:
Подпомага работата на Старши Специалист ТРЗ в частта:
Администриране дейностите по назначаване, преназначаване и освобождаване на персонал;
Съставяне и поддържане личните досиета на служителите;
Администриране дейностите по заплащане на труда по трудови и извън трудови правоотношения - изчисляване, начисляване и изплащане на дължимите възнаграждения, обезщетения, данъчни и осигурителни вноски;
Регулярно изготвяне необходимите документи за нуждите и изисквания на външни институции - НАП, НОИ, ИТ;
Изготвя различни периодични справки и отчети, свързани с дейността на клиентите;
Изготвя рипорти за нуждите на мениджмънта, анализа на дейността и резултатите от нея.
Поддържа контакт със служителите на компанията и предоставяне на допълнителна информация, при необходимост.

Компанията предлага:
Предизвикателна работна среда в стабилна компания;
Въвеждащо обучение;
Възможност за придобиване на нови знания и умения, личностно и професионално развитие;
Отлични условия на работа;
Много добро възнаграждение и коректни трудови отношения.

Ако имате интерес към предложението, моля, изпратете актуална автобиография;

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, издаден от 18.09.2017 г., безсрочен/

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

10.04.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК