Мотокарист- Варна

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси.

За нашия клиент - утвърдена компания, лидер в своя сектор на българския пазар, търсим да наемем мотивирани и отговорни служители за позиция:

Мотокарист

Отговорности:
- Подготвяне на заявки;
- Управлява мотокар по безопасен за служителите и стоката начин;
- Изпълнява различни складови задачи - товарене, разтоварване;
- Спазва стриктно правилата за здраве и безопасност на труда.

Компанията предлага:
- Безплатен организиран служебен транспорт;
- Въвеждащо обучение;
- Редовна смяна;
- Осигурено работно облекло;
- Ваучери за храна.

Изисквания:
- Притежанието на удостоверение за правоспособност за работа с мотокари;
- Опит на подобна позиция поне 1 година;
- Мотивация и отговорност в изпълнението на поставените задачи;
- Умения за работа в екип.

Ако имате интерес към предложението ни, моля, изпратете своята автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.
Gi Group is licensed by MLSP, license N 2348, valid from 18.09.2017

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 1600 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

07.06.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК