СПЕДИТОР МОРСКИ И СУХОПЪТЕН ТРАНСПОРТ

Описание

СПЕДИТОР МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ
"Космос Шипинг" АД търси да назначислужител, който да присъеди към нашия екип за позиция СПЕДИТОР МОРСКИ И СУХОПЪТЕН ТРАНСПОРТ
- на възраст до 29 години, по Програма "Младежка заетост"

Основни задачи и отговорности :

• Участие и организиране на вътрешни и международни превози

•Комуникация с транспортни фирми и клиенти

•Работа в посока разширяване на пазарните позиции на компанията

•Изготвяне на графици,оферти,справки и отчети

• Набиране на нови клиенти

Вашият профил и минимални изисквания:
• Висше образование - бакалавър
• Професинален н опит в областта на спедицията - може и с минимален стаж
• Отлични компютърни умения
• Много добро владеене на английски език. Втори език е предимство.
• Способност за работа в екип, гъвкавост, готовност за изпълнение на поставените задачи и високо чувство за отговорност
• Комуникативна, способна да отстоява позициите си и лоялна личност с особени умения за водене на преговори
• Инициативност и изпълнителност
• Дългосрочни намерения
• Водач на МПС - кат. В

Кандидатите, ако са по Програма "Младежка заетост" - да не работят и да не учат към датата на наемане.

Ние Ви предлагаме:
• Интересна и многостранна сфера на дейност в едно мислещо в перспектива предприятие с участието на инвеститорска група
• Позитивен и благоприятен работен климат

При интерес от Ваша страна изпратете автобиография. Препоръките от предишен работодател са предимство.

Моля не кандидатствайте, ако не отговаряте на посочените изисквания !

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

06.07.2018

Организация:

Космос Шипинг АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Космос Шипинг АД може да получите ТУК