Офис сътрудник

Нашият партньор, представител на българския пазар на професионални продукти за маникюр, педикюр и ноктопластика, търси отговорен кандидат, който иска да заеме позиция Офис сътрудник в град София.

Позицията изисква успешният кандидат да е мотивиран, гъвкав и ефективен в постигането на зададени резултати.

ВАШИТЕ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Водене на кореспонденция с клиенти;
- Приемане и изпращане на продукти към съответните бизнес клиенти на компанията;
- Комуникация и консултиране на клиентите по телефона;
- Организация на текущи задачи в офиса;
- Подпомага добрата координация между отделите на фирмата.

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТА:

- Опит на подобна позиция;
- Коректност и професионализъм в работата с екипа;
- Позитивно излъчване, комуникативност и организираност;
- Добри компютърни умения – работа с офис пакет, интернет, ел. поща;
- Отлично владеене на английски език ще се счита за предимство;
- Отговорност за визията и имиджа на фирмата.

КАКВО ПРЕДЛАГА КОМПАНИЯТА:

- Възможност за развитие;
- Атрактивно заплащане;

При интерес от Ваша страна моля изпратете вашата автобиография, придружена със снимка!

Боймен Консултинг ООД е лицензирана агенция за подбор на персонала (2008/29.02.2016)

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Салони за красота

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София 1421, ул. Горски пътник 19, ет.5, ап.5

Дата:

17.05.2018

Организация:

"Боймен Консултинг" ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за "Боймен Консултинг" ООД може да получите ТУК