Кредитен консултант в клонове в гр. София

Изисквания:

• Висше икономическо образование;
• Банков опит в сегмента ритейл кредитиране ;
• Отлична компютърна грамотност - Microsoft office;
• Комуникативност, клиентоориентиран подход, умение за водене на преговори и работа в екип;
• Владеенето на английски език ще се счита за предимство.

Основни задължения:

• Предоставя консултации и продава кредитни и не-кредитни продукти от ритейл банкирането - потребителски и ипотечни заеми, кредитни карти, овърдрафти, разплащателни сметки, дебитни карти, застраховки;
• Идентифицира кредитните нужди на съществуващи клиенти и извършва кръстосани продажби;
• Привлича нови клиенти и ги информира за кредитни продукти /услуги, които биха могли да представляват интерес за тях;
• Открива/закрива разплащателни сметки, регистрира клиенти в платежната система на банката и в Интернет банкиране;
• Получава и проверява одобрените кредитни предложения, проучва условията и сроковете на договора;
• Подготвя и обработва кредитните предложения за кредитни карти;
• Следи портфейла на кредити за физически лица на клона за закъснели плащания.

Ние Ви предлагаме:

• Отлична възможност за професионална реализация в голяма и стабилна финансова институция
• Интересна и динамична работа
• Конкурентно възнаграждение и атрактивни социални придобивки

Начин за кандидатстване:

Моля, кандидатствайте с актуална автобиография и мотивационно писмо не по-късно от 15.06.2018 година.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на събеседване.
Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Витоша № 89Б, 1463 София

Дата:

18.05.2018

Организация:

ОББ АД

Детайли за организацията:

Повече информация за ОББ АД може да получите ТУК