Преподавател по приложни изкуства за деца и възрастни

Fusion Academy е частна академия по изкуства и езици за деца и възрастни. Използваме в работата си съвременни образователни технологии с индивидуален подход към обучаваните. Стремим се да развиваме не само умения свързани с конкретния предмет, но и умения за общуване, работа в екип и творческо мислене. Всичко това е насочено към цялостното изграждане на децата като личности, достойни да изграждат новия живот с качествена ценностна система.
Тъй като разширяваме дейността си, търсим нови преподаватели, които също като нас приемат педагогическата дейност като мисия и призвание.
Молим, хората, които проявяват интерес към тази обява да се запознаят с нас като посетят сайта/страницата ни.

Успешният кандидат трябва да притежава различни качества, някои от които могат да се придобият с подходящата мотивация.
Водещи качества:
- Отговорен, креативен и комуникативен. Удовлетворен от работата в екип.
- Организиран, не само в собствените си дейности, но и в цялостните процеси, обвързани с останалите участници.
- Професионалист в областта на изкуството.
- Желание и мотивация за работа с деца и ясно осъзнаване важността от педагогическата работа.
- Художествено образование и мотивация за развитие в областта.
- Интерес към работа с нови обучителни методи и технологии.
- Интерес и желание за придобиване на допълнителни квалификации, компетенции и по отношение на нови изобразителни техники и технологии на изобразяване.

Отговорности:
- Проактивност по отношение развиване на съществуващите курсове на Fusion Academy.
- Организиране и обгрижване на работна среда.
- Провеждане на обучителни дейности за деца и възрастни.
- Участие във всички видове събития на Fusion Academy, свързани с изкуства.

Предимства на служителите, които са част от екипа на Fusion Academy:
- Уважително отношение и различни системи за бонифициране. Работна среда, изградена върху подкрепа и сътрудничество.
- Възможности за обучения, творческо развитие и израстване.
- Динамика при работа и възможност създаване на нови дейности, свързани със специфичните компетенции на всеки един от екипа на Fusion Academy.
- Регламентирано време за почивка, както по време на официалните държавни празници, така и в повечето почивни дни и ваканции за учениците

Кандидатстване:
- Мотивационното писмо е задължително, тъй като в свободен текст можете да изразите себе си и своята мотивация.
- Автобиография
- Портфолио/страница/сайт

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции,

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции
Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. София

Дата:

21.05.2018

Организация:

Фюжън Академи ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фюжън Академи ООД може да получите ТУК