ШОФЬОРИ НА БЕТОНОВОЗИ И БЕТОНПОМПИ

Детайли

Описание

Der Kunde von ISG Personalmanagement GmbH ist ein von denregional fuehrenden Unternehmen der Baustoffindustrie in Oberoesterreich, Hersteller von Kies, Stein und Beton. Um seinen Anspruch weiterhin gerecht zu bleiben und stetig zu verbessern, suchen wir daher zum ehestmoeglichen Eintritt fuer seine Standorte motivierten und zuverlaessigen

KRAFTFAHRER/INNEN FUER MISCHER UND BETONPUMPEN

Клиентът на ИСГ Персоналмениджмънт ГмбХ е една от водещите в региона фирми в Горна Австрия в областта на производството на строителни материали, производител на чакъл, камък и бетон. За да продължим да подобряваме постоянно нашите изисквания и дейност, ние търсим мотивирани и надеждни

Ihre Aufgaben
Fahren und Bedienen von Betonpumpen und Mischerfahrzeugen
Wartung und Pflege der Fahrzeuge
Kundenkontakt auf den Baustellen - gute Deutschkenntnisse sind dazu noetig
Sachgemaesse Befoerderung und Verarbeitung des Betons
Ihr Profil:
Fuehrerschein der Klassen C, C95 oder E
Fahrpraxis oder Baustellenerfahrung von Vorteil aber nicht Voraussetzung
Identifikation mit den Produkten (Beton, Kies, Stein) und dem Unternehmen
Flexibel in Bezug auf Arbeitszeiten und UEberstundenbereitschaft
Es wird geboten:
Sicherer langfristiger Arbeitsplatz in einem traditionellen Familienunternehmen
Puenktliche und zuverlaessige Auszahlung des Lohnes
Fahrten im Nahbereich mit taeglicher Rueckkehr
Laut Kollektivvertrag betraegt der Mindeststundenlohn € 12,85 brutto. Neben diversen Zulagenbesteht ausserdem die Bereitschaft zu einer marktkonformen UEberzahlung abhaengig von Qualifikation und Erfahrung.
38,5 Stunden pro Woche
Bei Bedarf kann gegebenenfalls ein Zimmer zur Verfuegung gestellt werden.

Вашите задачи
Шофиране и обслужване на бетоновози и бетонпомпи
Поддръжка на автомобилите
Контакт с клиентите на строителните площадки – необходимо е добро владеене на немски език
Съобразено със задачите транспортиране и обработване на бетона
Вашият профил:
Шофьорска книжка категории C, C95 или E
Практика на подобни автомобили или в строителството са предимство, но не е задължителна
Важно е да се идентифицирате с продуктите (бетон, чакъл, камък) , както и с фирмата
Гъвкавост по отношение на работното време и готовност за полагане на извънреден труд
Предлагат се:
Сигурна и дългосрочна работа в една традиционна семейна фирма
Навременно и сигурна изплащане на възнагражденията
Пътувания на близки разстояния – връщане в същия ден
38,5 часова работна седмица
Съгласно колективния трудов договор минималната брутна часова ставка е € 12,85. В допълнение към различните надбавки има и готовност да се направи надплащане в съответствие с пазара в зависимост от квалификацията и опита.
При нужда има възможност за предоставяне на изгодно фирмено жилище.

Dienstort ist: Oesterreich, Oberoesterreich, in der Naehe von Linz
Месторабота: Австрия, Горна Австрия в близост до Линц

Bewerbungsschreiben mit Anschreiben, ausfuehrlichem Lebenslauf in Deutsch samt aktuellem Foto und Kopien relevanter Zeugnisse, Ausbildungsdiplom senden Sie bitte ueber entsprechenden Internetportal oder per eMail : metodi.nikolov@isg.com.
Кандидатури с подробна автобиография по европейски образец на немски език с актуална снимка и копия на съответните свидетелства и дипломи, моля изпращайте чрез съответния интернетсайт или на имейл - metodi.nikolov@isg.com.

Die Information, die der Bewerber ueberlaesst, ist vertraulich und wird nach dem Gesetz fuer den Schutz der Personaldaten Bulgariens geschuetzt. ISG wird sie nur zu den Zwecken der Auswahl verwenden.
Информацията, която кандидатстващият предоставя, е поверителна и ще бъде защитена съгласно Закона за защита на личните данни. ISG ще ги използва само и единствено за целите на подбора.

Rueckfragen bei Metodi Nikolov unter
За контакти и информация : Методи Николов
Tel: + 359888457368
E-Mail: metodi.nikolov@isg.com

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Пълен работен ден

Срок на заетост:
Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Категория:

Шофьори / Куриери

Държава:

Друга държава

Населено място:

Адрес:

1124 София, бул. Цариградско шосе 53, бл. 2, ап. 4.

Дата:

21.05.2018

Организация:

ISG Personalmanagement OOD
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за ISG Personalmanagement OOD може да получите ТУК

КАНДИДАТСТВАЙ