Консултант обслужване на клиенти с италиански език (лятна заетост)

TELUS International Europe е водещ доставчик на услуги в сферата на BPO и ITO, който от 2004 г. насам предоставя висококачествени услуги за аутсорсинг на бизнес процеси. В компанията работят повече от 5 500 служители на територията на 7 центъра в София, Пловдив (България), Букурещ и Крайова (Румъния), Корк и Дъблин (Ирландия), както и Манчестър и Канок (Великобритания). Компанията предоставя иновативно обслужване на клиенти по цял свят на повече от 35 езика. TELUS International Europe е горд член на семейството на TELUS International.

Какви ще бъдат задълженията ти:
Ежедневна комуникация с клиенти;
Отговаряне на запитвания и оказване на съдействие;
Повишаване нивото на клиентска удовлетвореност.
Какви са нашите очаквания:
Отлично ниво на владеене на италиански език;
Комуникативност и адаптивност;
Желание за развитие и усъвършенстване;
Индивидуален подход към всеки клиент.
Нашето предложение към теб:
Стабилна работа и възможност за кариерно развитие;
Атрактивно възнаграждение;
Гъвкав работен график, съобразен с нуждите ти (лятна заетост);
Страхотна работна атмосфера в един от най-добрите офиси в Пловдив (зони за релакс, билярд, джаги, PlayStation);
Специални отстъпки и оферти (ваучери за храна, Multisport карти и други);
Допълнително здравно осигуряване;
Специални придобивки за нашите служители (фитнес в офис сградата, йога часове, масажи, корпоративен психолог и др.);
Въвеждащи и последващи обучения;
Бонуси при препоръчване на служители.
Ние можем да ти дадем шанса да стартираш кариерата си СЕГА!

Изпрати ни своето CV!

* Кандидатствайки по тази обява, ти биваш автоматично включен в процеса по подбор. Ако успешно преминеш всички стъпки, ще имаш възможност да насрочиш интервю в удобно за теб време. Очакваме те!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Италиански език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр. София 1000, ул. "Алабин" 1,Телъс Тауър

Дата:

20.06.2018

Организация:

TELUS International Europe

Повече информация за TELUS International Europe може да получите ТУК