Аниматор и Помощник възпитател

Детски клуб в гр. София търси да назначи Аниматор и Помощник възпитател за лятна занималня на деца от 6 до 12 г.
ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Активна работа с децата и тяхната безопасност;
- Участие по осъществяване на всички събития и занимания в клуба;
- Контрол при правилното използване на развлекателните съоръжения;
- Спазване на санитарно-хигиенните норми и правила.

КЛУБЪТ ПРЕДЛАГА:
- Добро възнаграждение и бонуси;
- Възможност за работа на гъвкав график – 4, 6 и 8 часа, подходящо е и за студенти;
- Работа в организиран и приятелски екип;
- Добри условия на труд.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Специални умения:
ОСНОВНИ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ: - Отговорен, артистичен, с чувство за хумор; - Любезно отношение към децата, техните родители и колегите; - Комуникативност и гъвкавост; - Опит в приключенски и спортни игри, умения за танцувате, пеете и др са предимство.

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 700 до 0 лева на месец

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции
Забавление

Населено място:

Гр. София

Дата:

27.05.2019

Организация:

Sporten club Smart kids

Повече информация за Sporten club Smart kids може да получите ТУК