Координатор връзка с клиенти с чужди езици- София

Описание

Какви са основните ти задължения за тази позиция?
Да отговаряш на клиентски запитвания по телефон, чат и/или имейл;
Да даваш съвети, насоки и разрешаваш клиентски казуси;
Да координираш различни проекти;
Да анализираш, администрираш и ръководиш различни проекти.

Какво изискваме от теб?
Отлично владеене на един от следните езици: Немски, Испански, Италиански, Френски, Полски, Холандски и Чешки;
Работно ниво на английски език – минимум B1;
Добра компютърна грамотност;
Отлични комуникативни умения.

Напите клиенти предлагат:
Мотивиращо високо заплащане + мотивиращи бонуси;
Богат социален пакет - карта за спорт, ваучери за храна, възможност за работа от вкъщи, храна в офиса, тиймбилдинги и други;
Възможност за кариерно развитие във всички насоки на компаниите;
Различни обучения и сертификати за служителите;
Приветлива и модерна офис среда с комуникативна локация.

Изисквания към кандидата

Английски език, Немски език, Френски език, Испански език, Италиански език, Полски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

17.09.2018

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК