Общ работник производства и складове- Перник

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

Наемаме Общи работници в производства и складове за наш клиент

Ако имаш интерес, кандидатствай, за да получиш:
Трудов договор, редовно заплащане и пълни осигуровки;
Месечни бонуси;
Допълнителни ваучери за храна;
Работа в бързоразвиваща се компания.
Изисквания и задължения:

Предишен опит не се изисква!
Отговорност към работата, изпълнителност и дисциплинираност;
Работа на смени (първа, втора и нощна) и редовна смяна;
Завършено средно образование;
Възможност за започване веднага е предимство!

ЗА ПОВЕЧЕ ИНФОРМАЦИЯ ПОЗВЪНЕТЕ НА: 088 200 8369 - Калина.

Позицията е подходяща за кандидати с опит като: работник, оператор, служител в производство, електроника и компоненти, зареждане, опаковане, подреждане, визуален контрол, ремонт, автомобилен сектор, монтажник, техническа поддръжка, складова дейност, логистика.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 2000 лева на месец

Категория:

Производство
Работа в склад

Населено място:

Гр. Перник

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

26.04.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК