Учител по музика

Описание

Търсим музикален учител при следните условия.

Изиквания към кандидата:
1. Позитивен и усмихнат човек, с подход при работата с деца.
2. Интереси в областта на музиката.
3. Креативност и инициативност.
4. Умения за работа в екип.
5. Развито чувство за отговорност.
6. Задължително изискване е владеенето на посочените езици - български език, английски език и португалски език.

Основни отговорности и задачи:
1. Популяризиране на бразилската култура.
2. Обучение на деца и възрастни за свирене на бразилски национални музикални инструменти, беримбау, атакабе, куика, кавако и виола кайпира.
3. Организиране на екскурзии и специализирани музикални обучения в Бразилия.

Може да кандидатствате, като ни изпратите автобиографията си.
Уведомяваме Ви, че данните, които ни предоставите, се обработват и съхраняват в съответствие с изискванията на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Португалски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:
Владеене на следните музикални инструменти: беримбау, атакабе, куика, кавако, виола кайпира.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 2200 до 2200 лева на месец

Категория:

Изкуство/Развлечение/Промоции
Образование, Образователни курсове и преводи

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Розова Долина 20

Дата:

27.07.2018

Организация:

Ендуро Парк ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ендуро Парк ЕООД може да получите ТУК