Семейство домашни помощници (с настаняване)

За нуждите на наш клиент търсим да назначим семейство , което да се грижи за дома му.
Основни задължения::
- да извършва ежедневно набор от домакински услуги
- да полага ежедневни грижи за градината, вкл. почистване и поддръжка на басейн
-да извършва дейности, свързани с осигуряване на добрата хигиена на дома и коректно стопанисване на имуществото
- нерегламентирано работно време
- в отсъствието на домакините трябва да осигурява с присъствието си охраната на къщата

Предлагаме:
- Семейството, което ще бъде наето на работа, ще бъде настанено в обзаведена самостоятелна къща, която се намира в непосредствена близост до дома на работодателя
- месечните разходи, свързани със самостоятелната къща за ток, парно, телефон, TV и вода се поемат от работодателя
- нетно месечно възнаграждение в размер на 800 BGN ( общо за двамата домашни асистенти)

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 750 до 800 лева на месец

Категория:

Почистване/услуги за домакинството

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, ул. "Костур" 18

Дата:

14.09.2018

Организация:

Диджитъл Айдиъс Студио ЕООД

Повече информация за Диджитъл Айдиъс Студио ЕООД може да получите ТУК