Техник - Поддръжка

АСТРЕA е компания в сферата на Човешките ресурси. Целта ни е да открием най-подходящите хора за нашите бизнес партньори, като им осигурим удовлетвореност.

За наш клиент – търсим сериозен и мотивиран специалист – Техник - Поддръжка.

Основни задължения:
* поддръжка на няколко обекта на територията на София;
* готовност за реакция при възникване на технически проблем;
* коректност, дисциплинираност и стриктност към поставените задачи.

Изисквания и предимства:
* опит на подобна позиция;
* добри технически умения;
* работа с електрожен, фаянс;
* добри познания по Ел. и ВиК инсталации;
* образование подходящо за длъжността ще е предимство.

Нашият клиент:
* отлично възнаграждение;
* трудов договор, осигуровки и много добри условия на работа;
* служебен автомобил.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата DR_TP).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Данните на кандидатите са лични и ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.
(„АСТРЕА РИКРУТМЪНТ“ ЕООД – Регистрация в МТСП No1809).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал,

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Ремонт/инсталации/сервиз
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

07.06.2018

Организация:

Астреа Рикрутмънт ЕООД

Повече информация за Астреа Рикрутмънт ЕООД може да получите ТУК