МОТОКАРИСТ

Coca-Cola Hellenic е една от най-големите в света компании, бутилиращи продуктите на The Coca-Cola Company, оперираща в 28 страни и обслужваща повече от 560 милиона потребители.
Кока-Кола ХБК България АД е една от водещите организации в бързооборотния сектор в България и най-голямата фирма за производство и дистрибуция на безалкохолни напитки в страната. Компанията търси да назначи:

Мотокарист

Място на работа: Производствен център Костинброд
Организиран служебен транспорт от / до София, Костинброд, Сливница, Драгоман!

За кандидати извън София и района, живеещи на повече от 80 км от Костинброд: осигурено от компанията настаняване в близост до Производствения център, както и покриване на билети за пътуване до родното място 2 пъти в месеца.

Отговорности:
• Управлява мотокара по безопасен начин, без риск за здравето на служителите или от увреждане на стоката;
• Изпълнява различни складови задачи - товарене, разтоварване и складиране на материали и готовa продукция;
• Отговаря за правилната експлоатация и текуща поддръжка на мотокара;
• Спазва стриктно правилата за здраве и безопасност;
• Отговорен е за опазване на стоково-материалните ценности, с които работи.

Изисквания:
• Сертификат за работа с кари; опит в обработка на палети на височина;
• Минимум 6 месеца предишен опит (като мотокарист, в складови операции / производство);
• Готовност за работа по график - на 8-часови смени, включително нощни, при стриктно спазване на регламентираните междусменни почивки.

Нашето предложение:
• Стимулиращо възнаграждение, пряко обвързано с изпълнението на поставените цели;
• Работа в динамична среда, подкрепяща постигането на високи резултати;
• Пакет от социални придобивки, сред които: дневна сума за храна, фирмено работно облекло, допълнително здравно осигуряване и др.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас можете да кандидатствате чрез бутона Кандидатствай.
Данните, които предоставяте са защитени от ЗЗЛД. Кока-Кола ХБК България се задължава да ги съхранява и да не ги разпространява освен за целите, за които вие сте предоставили вашето съгласие.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. Костинброд

Адрес:

ул. "Рачо Петков Казанджията" 8

Дата:

08.06.2018

Организация:

Coca-Cola HBC Bulgaria AD

Повече информация за Coca-Cola HBC Bulgaria AD може да получите ТУК