Специалист продажби с английски език

“Top Skills Recruitment” е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата на изнесените услуги. Нашият екип се състои от млади и комуникативни хора с различни езици. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им бъдеще и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

Търсим динамични, амбицирани и ориентирани към продажбите хора, които да се присъединят към международния екип на нашия клиент.

Отговорности
• Контакт със съществуващи и потенциални клиенти
Преговаряне и сключване на сделки носещи високи бонуси
• Планиране на дистанционни срещи и представяне на компанията

Изисквания
• Отлично ниво на английски език (ниво B2 - C2)
• Опит в продажбите или работа по проект включващ изходящи обаждания се счита за предимство
• Опит със „CRM“ или „Salesforce“ ще се счита за предимство
• Инициативност и умение за убеждаване
• Внимание към детайлите и мотивация за постигане на цели
• Отлични устни и писмени комуникационни умения

Компанията предлага
• Пълен работен ден и отлично твърдо възнаграждение
• Силно мотивираща бонус система (колкото повече продавате, толкова повече получавате)
• Обучение и възможности за развитие
• Приятна работна среда
• Енергичен и дружелюбен екип (съставен главно от млади хора от различни народности)
• Стимулураща музика
• Без нощни смени и работа на българските празници
• Транспортни карти и други придобивки
• Безплатни напитки и храна

Очакваме вашата автобиография на английски език!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат третирани с необходимата конфиденциалност.

Ключови думи: Продажби/ Поддръжка на клиенти / Английски / Telesales / English/ Sales/ Sales Agent/ Customer Support/ Telesales/ English

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Консултантски услуги
Контакт център (call centers)

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

08.06.2018

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК