Техник Експлоатация и Поддръжка- Бургас

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Нашият клиент e водеща международна компания, лидер в предоставянето на ВиК и енергийни услуги - производство, доставка и преобразуване на енергия, управление на енергийни съоръжения, комплексно обслужване на сгради, цялостни и персонализирани решения за енергийна ефективност.
Във връзка с развитие на дейността, компанията търси, мотивирана, отговорна и дългосрочно ориентирана личност за позиция:

Техник Експлоатация и Поддръжка

Изисквания:
Средно/ Висше техническо образование (Електроника, КИП и А, Топлотехника, Хладилна и климатична техника са предимство);
Познания и опит в поддръжка на техническо оборудване и топлотехнически съоръжения и системи, минимум 2 години;
Много добри умения за разчитане на техническа документация, чертежи и инструкции;
Добра компютърна грамотност;
Активен шофьор – кат.В;
Готовност за поемане на отговорност и инициативност;
Комуникативност и умения за работа в екип.

Отговорности:
Извършва регулярна техническа поддръжка, осигуряваща правилната експлоатация на инсталации с ниско напрежение /до 1kv/;
Извършва дейности по поддръжка на инсталации и оборудване: профилактика, технически преглед, аварийна и планова поддръжка;
Извършва дейности по ремонт на съоръженията;
Разглобява, почиства, контролира и монтира техническо оборудване;
Идентифицира дефектирали елементите и модули;
Изготвя отчети за извършената дейност.

Компанията предлага:
Предизвикателна работна среда в международна и стабилна компания;
Възможност за придобиване на нови знания и умения, личностно и професионално развитие, корпоративни обучения;
Отлични условия на работа;
Много добро възнаграждение, социален пакет - ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване, пакет от празнични и социални бонуси;
Служебен автомобил.

Ако проявявате интерес към предложението ни, моля, изпратете автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348/18.09.2017, безсрочен/

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Поддръжка и Сервиз
Инженерни дейности
Инженери

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

27.12.2023

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК