Специалист " Качество на шприц производство"- Пловдив

Джи Ай Груп (Gi Group) e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. Предлагаме временна и постоянна заетост, подбор на персонал и други услуги за управление на човешките ресурси.

За наш клиент – компания създадена да предоставя усъвършенствани и персонализирани складови, логистични и производствени решения за вашия бизнес – търсим да назначим отговорни и мотивирани личности на длъжността:

СПЕЦИАЛИСТ КАЧЕСТВО НА ШПРИЦ ПРОИЗВОДСТВО

Отговорности:
Създаване и обновяване на контролни планове и карти;
Сътрудничество при изясняване на причините за дефектите и въвеждане на действия за предотвратяване появата на дефекта;
Контролира изпълнението и оценката на ефективността на коригиращите действия;
Извършване оценка на контролните карти от направените системни измервания и проверка на въведените мерки;
Дефиниране на корективни действия при непригоден процес;
Предприемане на незабавни действия за осигуряване на качеството (спиране на производството) и спазване на ескалационната матрица.

Изисквания:
Техническо образование – подходящо и за студенти последна година;
Много добро владеене на MS Office;
Много добри организационни способности;
Способност за определяне на приоритетити и изпълнението им;
Владеенето на писмен и говорим английски език ще се счита за предимство;
Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
Познания по техническо чертане, опит с работа с пластмасови изделия ще се счита за предимство.

Компанията предлага:
Мотивиращо възнаграждение;
Петдневна работна седмица – редовна смяна;
Изрядни трудови взаимоотношения, отговарящи на българското законодателство;
Професионална и приветлива работна среда;
Въвеждащо обучение;
Поемане разходи за храна – осигурен кетъринг.
Кандидатстване:

Изпратете своята автобиография като кандидатствате по тази обява. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Джи Ай Груп ЕООД е лицензиран посредник за подбор на персонал /лиценз № 2348, валиден от 18.09.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Производство
Специалист - качество

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

бул. Ал. Стамболийски 84, ет.6

Дата:

21.10.2022

Организация:

Gi Group

Детайли за организацията:

Повече информация за Gi Group може да получите ТУК