СПЕЦИАЛИСТ ПОДДРЪЖКА СГРАДИ И ОБОРУДВАНЕ

НАПРАВЕТЕ КАРИЕРА С HOMEMAX!
В УСПЕШНИТЕ ФИРМИ РАБОТЯТ УСПЕШНИ СЛУЖИТЕЛИ!

За подпомагане на екипа ни в гр.Пловдив, търсим ангажиран и отговорен сътрудник за позицията:

Отговорности:

• Отговаря за поддръжка на сградния фонд;
• Координира извършването на ремонт и поддръжка на сградите и оборудването от външни фирми. Проследява и контролира вложените труд, време и материали, както и спазването на договорените срокове и поети ангажименти;
• Извършва дребни ремонти – ВИК, електро, монтажни и демонтажи дейности;
• Дава предложения за отстраняване на възникнали проблемите и събира оферти от подизпълнители във връзка с поддръжка и ремонт на сградите и съоръженията;
• Рапортува ежедневно на ръководството за текущите проблеми, свързани с нормалното функциониране на сградите;
• Изготвя регулярни справки и отчети за извършените ремонтни дейности;
• Работи и поддържа професионални отношения с държавните контролни органи, други институции и фирми във връзка с извършваната дейност.

Изисквания:

• Висше или средно техническо образование;
• Опит на подобна длъжност – 2 години минимум;
• Компютърна грамотност – Word, Excel;
• Трета квалификационна група по електробезопасност;
• Спазване на корпоративната дисциплина и лоялност;
• Ефективна комуникация, умения за работа в екип;
• Организираност и внимание към детайла;

Ние предлагаме:
• Мобилен телефон
• Допълнително здравно-медицинско обслужване
• Карта за обществен транспорт
• Лоялност и дългосрочност
• Коректни трудови взаимоотношения

Ако нашето предложение е предизвикало интереса Ви, изпратете ни Вашата автобиография, с посочен референтен номер. Ще се свържем с одобрените по документи кандидати.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално и подлежат на закрила по смисъла на ЗЗЛД и Регламент (ЕС) 2016/679 на Европейския парламент и на Съвета от 27 април 2016.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Категория:

Поддръжка и Сервиз

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр. София, бул. \"Владимир Вазов\" № 83

Дата:

18.06.2018

Организация:

Баумакс България ЕООД

Повече информация за Баумакс България ЕООД може да получите ТУК