КОЗМЕТИЧКА

Търсим отговорен, лоялен, мотивиран и с желание за работа кандидат за позицията "козметик" в салон PRETTY LAB, който се намира в София на ул. Оборище №86 (оживено място до МОЛ Сердика, близо до спирки гр.транспорт, с директно лице на улица). Салон е оборудван със собствени уреди за термолифтинг (аналог на THERMAGE), радиофреквенция (RF), неинвазивна липосукция (аналог на VelaShape), кавитация, E-light и IPL фотоепилация, фотоподмладяване, безиглена мезотерапия.

Отговорности:
• извършване на козметични процедурите с налично оборудване и качествени продукти, спазвайки установените стандарти;
• консултиране на всеки отделен клиент, относно извършваните услуги, на приниципа на индивидуалния подход;
• следене за наличните консумативи и своевременното им набавяне;
• поддържане на изрядна хигиена в салона.

Изисквания:
• подходяща квалификация;
• опит в областта на козметичните услуги;
• умения за общуване, инициативност и енергичност;
• отговорност и лоялност към компанията.

Ние предлагаме:
• работа в фирма с установени стандарти;
• 5 дневна работна седмица;
• заплата + процент от личния оборот или други варианти на заплащане в зависимост от предпочитанията на кандидата,
• периодично обучение.

Ако проявявате интерес и отговаряте на изискванията, моля изпратете подробна автобиография (CV), като не забравяте да посочите координати за обратна връзка.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.
За повече информация звънете на тел 0888 959600

Гарантираме пълна конфиденциалност на Вашата кандидатура. Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и се предоставя доброволно и с изричното съгласие на всеки кандидат.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Салони за красота

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София 1505, ул.Попова шапка №25

Дата:

20.06.2018

Организация:

ПРИТИ ЛАБ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ПРИТИ ЛАБ ЕООД може да получите ТУК