Монтажник на врати

Описание

Търсим монтажник на врати
Фирма Данила Стил Еоод, гр. Пловдив,
търси монтажници на интериорни и входни врати.
Ние очакваме от Вас:
• Доказан опит на подобна позиция;
• Сръчност, прецизност и самостоятелност при извършване на монтажите,
• Внимание към детайлите – ние държим на качеството!;
• Мотивация и желание за подобряване на уменията;
• Собствен транспорт и инструменти;
• Отговорност към работния процес и добра организация;
• Умение за комуникация с клиентите;
• Лоялност и спазване на фирмената политика;

Задължения
• Извършва монтаж на интериорни и входни врати, като спазва работните инструкции.

Одобрените кандидати получават:
• Безплатно обучение за подобряване на уменията,
от висококвалифициран специалист, с богат опит в бранша;
• Заплащане на процент, според обема на работата;
• Допълнителни бонуси;
• Коректност и възможност за професионално развитие.

Ако това предложение представлява интерес за Вас и отговаряте на посочените изисквания,
Може да изпратите работна автобиография на e-mail: danilastil.eood@gmail.com
Или може да се свържете с нас, във връзка с обявата, на телефон: 0899 281 963

Одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю и ще им се даде възможност да покажат уменията си в работна среда.
Предоставените от Вас данни попадат под специалната защита на ЗЗЛД и
ще бъдат използвани само за целите на подбора за тази длъжност.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Почасова

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 800 до 1900 лева на месец

Категория:

Ремонт/инсталации/сервиз

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

28.06.2018

Организация:

Данила Стил Еоод