Директор Дирекция „Логистика и бизнес обслужване“ за гр. София

Описание

Основни задължения:
Носи отговорност за ефективността на работа на всички звена и процеси, част от дирекция „Логистика и бизнес обслужване“:
Транспорт;
Управление на доставките;
Администриране на договори и подпомагане на доставките;
Складово стопанство;
Управление на имоти.
Управлява дейностите свързани с фасилити мениджмънта на ЧЕЗ Разпределение България АД и носи отговорност за навременното и ефективно обслужване на сградите;
Управлява и контролира дейностите по осигуряване на транспортните средства на дружествата от групата на ЧЕЗ в България;
Управлява и контролира дейностите свързани с материално-техническото снабдяване на складовете и процесите по правилното съхранение на стоково-материалните ценности;
Участва в процеса на годишно планиране и изготвяне на бюджета на дирекцията и контролира неговото разходване;
Предлага промени, възлага и контролира изпълнението на вътрешно-фирмените процедури, инструкции, работни документи и приложения към тях;
Контролира навременното изпълнение на доставките по договорите с доставчици;
Управлява процеса по ценообразуване при изпълнение на изготвените поръчки за доставка;
Участва или ръководи проекти и работи в екип, според нуждите и изискванията на компанията.

Изисквания:
Висше образование (техническо, икономическо) – степен Магистър;
Опит на сходна мениджърска позиция - мин. 5 години;
Отлично познаване на нормативната база свързана с дейността;
Пета квалификационна група съгласно ПБЗРЕУЕТЦЕМ;
Отлична компютърна грамотност - MS Office, SAP или др. ERP система;
Шофьорска книжка- категория В;
Владеене на английски език;
Доказани лидерски компетенции и организационни умения, умения за сътрудничество и екипна работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул. Цариградско шосе №159

Дата:

04.03.2022

Организация:

ЧЕЗ България ЕАД

Детайли за организацията:

Повече информация за ЧЕЗ България ЕАД може да получите ТУК