Консултант по управление

"Бистра Мицева" ЕООД е предприятие, специализирано в предоставянето на консултантски услуги в сферата на счетоводството, правото и бизнес развитието. Във връзка с реализацията на проект, търсим да назначим Консултант по управление

Отговорности:
Предоставя специализирани консултации, свързани с управлението на фирмите на клиентите;
Набавяне и предоставяне на информация относно актуални програми и мерки за развитие на бизнес;
Съдействие при изготвяне на бизнес план и бизнес стратегия;

Изискване:
Икономическо образование или опит;
Умения за комуникация;
Динамичност;
Умения за работа в екип;

Ние Ви предлагаме:
Възможност за професионално развитие;
Работа в екип от професионалисти;
Възможност за преминаване на обучения и повишаване на квалификацията;
Възможност за дългосрочна заетост;
Стандартно работно време от понеделник до петък: 09:00 - 18:00

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат третирани конфиденциално.

Изисквания към кандидата

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономика

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Благоевград

Дата:

03.07.2018

Организация:

Бистра Мицева ЕООД

Повече информация за Бистра Мицева ЕООД може да получите ТУК