МОТОКАРИСТ- Благоевград

Описание

МОТОКАРИСТ
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За наш лоялен клиент в гр. Благоевград търсим да назначим – мотивирани и отговорни хора за позицията:

Електрокарист / Мотокарист

Основни задължения:
Товарене, разтоварване и подреждане на готова продукция и амбалаж в автомобилите за търговската мрежа и складовете;
Подреждане на готовата продукция, амбалажа и рекламните материали в склада и прилежащите площи;
Ръчно палетизиране и депалетизиране на готова продукция;
Превозване на продукцията за изготвяне на смесени палета за търговската мрежа;
Следене и отговаряне за техническата изправност на карите.

Основни изисквания:
Желание и мотивация за работа;
Удостоверение за управление на мотокар/електрокар (Ако не разполагате с такова, обучение ще бъде осигурено);
Умения за работа в екип;
Умения за работа под напрежение, прецизност, отговорност, бързина;

Компанията предлага:
Добро възнаграждение;
Покриване на разходи за релокация или осигуряване на транспорт до работното място;
Нормално работно време;
Отлична социална политика включваща ваучери за храна, сума за транспорт, допълнително здравно осигуряване, бонуси за лични събития и други;
Доплащане за полагане на нощен труд в размер на 1,45 лв. за всеки отработен нощен час;
Безплатно обучение за придобиване на правоспособност;
Обучение на работното място;
Коректен и лоялен работодател.

Ако позицията Ви е заинтригувала и смятате, че отговаряте на изискванията, ще се радваме да ни изпратите своето актуално CV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално. Само одобрените по автобиография кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Благодарим Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016 за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. Благоевград

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

14.08.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК