ШОФЬОР ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ- Пловдив

Описание

Менпауър - Вашият партньор за успешна кариера !

Заедно с един от нашите клиенти, водеща международна компания, специализирана в превоза на пътници, ние търсим мотивирани и надеждни професионалисти за позиция:

ШОФЬОР ГРАДСКИ ТРАНСПОРТ

Какво предлагаме:
Атрактивно стартово възнаграждение
Получаване на 13-та заплата
Гъвкаво работно време с петдневна работна седмица
Подсигурена квартира предоставена от работодателя
Осигурен транспорт от квартирата до работното място
Допълнително заплащане за натрупан стаж
Въвеждащо и продължаващо обучение
Възможност за дългосрочна кариера в международна компания

Изисквания:
Задължително владеене на английски ИЛИ гръцки език
Валидна шофьорска книжка категория D
Удостоверение за психологическа годност
Дигитална карта за тахограф
Готовност за командировки
Професионална компетентност за превоз на пътници

Задължения и отговорности:
Осигуряване на безопасност на пътниците до съответните спирки
Превозване на пътниците с автобус с десен волан
Следване на маршрута съгласно графика и очакваното разписание

Ако отговаряте на изискванията и желаете да превозвате пътниците с усмивка, моля изпратете ни актуалното си CV.

Благодарим Ви!

Mенпауър България притежава лиценз за дейността си в България № 2033/20.04.2016 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Транспорт и логистика
Шофьори / Куриери

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

31.01.2024

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК