Ръководител на лаборатория- Шумен

Описание

Ръководител на лаборатория
Менпауър е световен лидер в сектора на труда, като създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

Във връзка с разрастване на дейността на своя клиент, Менпауър България търси активен и отговорен професионалист, който да се присъедини към екипа на компанията на позиция

Основни отговорности:
Отговаря за всички процеси свързани с изпитвания, лабораторни анализи и окачествяване на зърнени и маслодайни култури по различни показатели в лабораторията;
Отговаря за правилно и точно изпълнение на методите за анализ и качеството на извършваните анализи;
Записва и анализира резултатите от опитите и следи за попълването на придружаващата документация според изискванията и политиката на компанията;
Ръководи екип от лаборанти;
При необходимост извършва проверка на лабораторното оборудване и инструменти, и следи за наличието на консумативи, необходими за работата на лабораторията;
Участва в изготвянето на работни инструкции за дейностите в лабораторията и прави предложения за подобряване на ефективността;
Следи за поддържането на чисти и подредени работните места в лабораторията и прилежащите складови помещения.

Успешният кандидат притежава:
Релевантно образование;
Минимум 3 години опит в работата със зърнени и маслодайни култури;
Много добри познания относно нормативните изисквания, стандарти и технически спецификации за зърнени и маслодайни култури;
Отлична организация и комуникативност;
Опит в управлението на хора;
Добри компютърни умения;
Отговорност и мотивация за работа.

Компанията предлага:
Осигурен транспорт до работното място;
Добро заплащане и социална политика;
Работа в стабилна компания и екип от професионалисти.

Ако това предложение е предизвикало интереса Ви и отговаряте на посочените изисквания, моля, изпратете ни Вашето акуално СV.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

05.12.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК