Организатор транспорт с немски и английски- София

Описание

Организатор транспорт с немски и английски
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.

За един от нашите клиенти – утвърдена компания, в областта на логистиката и цялостния транспорт, търсим кандидати за позицията:

Компанията предлага:

- Конкурентно заплащане;
- Ваучери за храна;
- Пакет от широки социални придобивки;
- Индивидуален подход и удовлетвореност на служителите;
- Възможности за развитие - технически и лично;
- Приятна работна среда;
- Нови интересни предизвикателства с разнообразен и широк кръг задачи;
- Иновативна атмосфера с висока степен на ангажираност,
колегиалност и сътрудничество;
- Възможности за домашен офис.

Основни отговорности:

- Създаване на заявки в системата по предварително утвърден път;
- Избор на максимално ефективен и оптимален вариант ( време, разход, др.);
- Избор на превозвач, изпращане на транспортни инструкции и подобаващо
информиране на заинтересованите страни;
- Изготвяне на коректни доклади с общ преглед на създадените заявки;
- Организиране и проследяване на транспортните заявки;
- Цялостно проследяване на транспорт;
- Обработване на спешни заявки;
- Разрешаване на възникнали проблеми , свързани със заявките;
- Финализиране на файлове в рамките на 2 дни след доставка;
- Създаване на доклади за несъответствия до 1 ден след доставката.

Основни изисквания:

- Отлични познания по немски и английски език;
- Познание по оперативните процедури и параметрите, свързани с изпълнението на работа
- Основни познания по транспортни операции и пазарно развитие в сферата;
- Познание по оптимизиране на транспортните заявки;
- Релевантно на длъжността образование – желателно бакалавър / сфера логистика;
- Отлично познание по Word, Excel;
- Опит в транспорта и логистичния бранш – минимум 1 година;
- Познание по европейските пазарни цени в сферата.

Моля кандидатствайте по обявата, за да разберете повече детайли.

Благодарим ви!

Поверителността на Вашите данни е гарантирана.
Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Транспорт и логистика

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

11.09.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК