Консултант бизнес комуникации на граждански договор, Бургас

УниКредит е лидер на европейския пазар. Ние сме банка на реалното действие, фокусирана да предоставя практични решения по лесен и ефикасен начин. Така допринасяме за истинска промяна в живота на хората, семействата, компаниите и корпорациите.

Нашият екип знае колко е ценно да получиш подкрепа при старта на кариерата, затова ние в УниКредит Булбанк даваме възможност на младите хора да приложат на практика познанията си и да направят първите си професионални стъпки.

Управление “Бизнес комуникации” има за основен приоритет да oсигурява силен и последователен имидж на Банката и професионално да се грижи за визуалната комуникация в рекламните продукти на Банката. Ефективност и стил в изпълнението на всяка задача, е водещият принцип в тяхната работа. Освен производството на рекламни брошури и криейтив за рекламните ни кампании, създава почти всички визуализации за корпоративния и вътрешен сайт. Що се отнася до резултатите - Банката е удостоена с няколко поредни награди Effie за ефективност в рекламата, както и Голямата награда на Реклама Експо за 2010 година.

Основни задачи и отговорности
Твоите задачи ще са да:

- следи за правилното прилагане на мърчандайзинг стандартите на Банката и подпомага колегите да се придържат към тях във всички региони на Банката;
- следи за валидността на рекламните материали и изготвя седмична оценка за състоянието на интериора във филиалите;
- следи печатните рекламните материали на другите банки и представя месечни доклади;
- извършва проучвания на конкурентните банки, свързани с определени рекламни кампании и продукти;
- участва при подготовката на събития на Банката на локално ниво.

Изисквания
Твоят профил:

- Ти си студент или наскоро завършил висшето си образование;
- Учиш специалност Маркетинг или друга подходяща за дейността;
- Имаш силни познания в мърчандайзинга или предишен опит като мърчандайзер ще се счита за предимство;
- Имаш отлично владеене на MS Office;
- Имаш желание и възможност за пътувания в региона.

Информация за кандидатстване
Детайли за кандидатстване:

- Месторабота: гр. Бургас
- Референтен номер: IP_BC/Burgas_0817
- Как да кандидатствате: Изпратете актуална автобиография и мотивационно писмо.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени.
Предоставянето на личните данни е доброволно, тяхното обработване, ползване в процеса по подбор и съхраняване ще се извършва в пълно съответствие със Закона за Защита на Личните Данни. „УниКредит Булбанк“ АД в качеството си на администратор, гарантира пълна защита на конфиденциалността на личните данни.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Консултантски услуги

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

Адрес на регистрация на Уникредит: гр. София

Дата:

18.07.2018

Организация:

УниКредит Булбанк АД

Повече информация за УниКредит Булбанк АД може да получите ТУК